Накази

Накази

Картотека Накази створена для фіксації кадрової інформації за допомогою наказів.

Внесена інформація про працівників за допомогою наказів (накази про призначення, переведення, звільнення та ін.) автоматично фіксується у відповідних картотеках модуля Кадри (в особових картках, призначеннях/переміщеннях і т.д.).

Види наказів, які використовуються в програмі, визначені в довіднику Види наказів. Даний довідник поставляється налаштованим. В ньому присутні основні види наказів з кадрових питань: про прийом, звільнення, переведення і т.д.

Для роботи з наказами по працівникам необхідно скористатися пунктом меню Накази, який розташований в розділі Накази модуля Кадри.

У верхній лівій частині інтерфейсу Накази користувач має можливість задати період відбору наказів за датою створення (Мал. 1).

Мал. 1 Період для відбору наказів



В правій частині інтерфейсу відображається реєстр обраного виду наказів.

Проведені накази, відповідно до обраного періоду по даті створення, відображаються у вкладці Накази. У вкладці Проекти наказів відображаються накази зі статусом Проект за весь час, без фільтру по періоду.

Проведенням наказу можливі такі операції:

формування особової картки і призначення співробітника (наказ про прийом);

формування нового призначення з новими даними по співробітнику (наприклад, наказ про переведення);

закриття основного призначення співробітника датою звільнення (наказ про звільнення) тощо.

В інтерфейсі Накази реалізовані розрахункові режими, які викликаються за допомогою кнопки Розрахунок (або F2) на панелі інструментів:

Провести наказ. Режим (Мал. 2) змінює статус наказ зі стану Проект в стан Проведено. При цьому виконуються всі необхідні розрахунки (формування призначення/переміщення, формування особової картки і записів у відповідних картотеках).

Мал. 2 Режим Провести наказ



Скасувати дію наказу. Режим (Мал. 3) виконує скасування всіх вибраних «проведених» наказів, виконуючи при цьому необхідні видалення даних з картотек. (не рекомендовано до застосування).

Мал. 3 Режим Скасувати дію наказу



Перевести наказ в стан “Проект”. Режим змінює статус наказу зі стану Проведено в стан Проект. При цьому скасовуються всі необхідні розрахунки (формування призначення/переміщення, формування особової картки і записів у відповідних картотеках).

Видалення наказу виконується по кнопці Видалити. Існує кілька режимів видалення наказів:

  • Видалення одного наказу. Виконується видалення поточного наказу.

  • Множинне видалення (по обраним рядкам). Виконується видалення декількох наказів. Може бути виконано тільки для наказів із статусом Проект або Скасовано. Видалення неможливе, якщо даний наказ задіяний при розрахунку зп.

Друк наказів здійснюється по кнопці Друк (або F5). Також можна роздрукувати Повідомлення про прийняття працівників на роботу. Якщо відзначити кілька наказів на прийом повідомлення про прийом будуть сформовані по всім відібраним наказам.

Зверніть увагу: Можливе автоматичне формування Повідомлення про прийом на роботу та вивантаження його по кнопці Друк в формат Excel для завантаження в робочий кабінет податкової та/або в Medoc.

Related content