Накази про переведення

Накази про переведення

Для створення Наказу на переведення необхідно позиціонуючись на папці Наказ про переведення, перейти на закладку Проекти наказів. За допомогою кнопки Додати створити Наказ, проставити номер та дату наказу, і зберегти документ кнопкою Зберегти.

Аналогічно створенню Наказу на прийняття, на вкладці Наказ створюються рядки документа. В службовій інформації зазначається відділ та КШР позиції, куди переводиться працівник.

 Основна інформація наказу про переведення:

Номер і дата наказу;

Статус наказу. Автоматично присвоюється значення Проект. Якщо змінити на значення Проведено, то після збереження наказу буде автоматично створена особова картка і призначення працівника, і тоді коригування наказу буде недоступно;

Табельний номер. Вибір співробітника за табельним номером. Або за прізвищем. Вибір з довідника F10 або  .

Номер призначення, підрозділ, посада, система оплати і значення окладу / ГТС за посадою з якої переводиться працівник проставляються автоматично і не редагуються;

Період нового призначення. Вказується з якої і по яку дату (за необхідності)працівник переводиться на нову посаду.

Причина переведення працівника.

Характер прийому на посаду.

Тип призначення працівника на посаду. Зазначається постійна робота чи тимчасова.

Заміна.

Підрозділ, в який переводиться працівник.

Код позиції штатного розкладу, на яку переводиться працівник. Якщо це поле заповнене, то в Наказі на переведення з штатного розкладу автоматично заповнюються поля: посада, розряд, категорія працівника, графік роботи, система оплати, оклад.

Графік роботи. Вказується графік роботи, який застосовується до цієї позиції. Інформація з цього поля використовується для автоматичного формування табелю по співробітнику.

Система оплати. Вказується система оплати праці – оклад за тарифним розрядом, посадовий оклад та ін. При виборі системи оплати Оклад - заповнюється поле Оклад. Якщо вибрано Тарифний розряд, то відкривається нове поле, в якому зазначається розряд з автоматичним заповненням розміру окладу по обраному тарифному розряду.

Зверніть увагу: Довідник тарифних розрядів повинен бути заповнений актуальними значеннями окладів.

При виборі системи оплати Годинна тарифна ставка відкривається ще одне поле КТУ, в якому необхідно вибрати код тарифної ставки. По КТУ проставляється значення годинної тарифної ставки.

Оклад. Значення окладу за посадою. Розмір окладу може бути автоматично перераховано в залежності від обраного розміру ставки в полі Тип ставки (див.нижче).

КТУ. Значення годинної тарифної ставки.

Тип ставки. Наприклад, повна ставка, 0,5 ставки.

Зверніть увагу: У разі вибору неповної ставки (наприклад, 0,5 або 0,25) система запропонує пропорційно перерахувати оклад з урахуванням розміру ставки. Якщо в діалоговому вікні натиснути Так, то в полі Оклад прописується розрахований пропорційно розміру ставки розмір окладу. Якщо натиснути Ні, то поле Оклад з даними по повній ставці не змінюється.

Посада. Заповнюється автоматично при виборі КШР. Якщо КШР не вибрано - вказується назва посади із довідника національного класифікатора України «Класифікатор професій ДК 003:2010».

Докладно. Вказується повна назва посади (як для запису в трудовій книжці). Інформація з цього поля використовується для формування звітності по ЕСВ, а також інших друкованих формах (звітах).

Категорія. Зазначається категорія персоналу за характером виконуваних функцій. В подальшому інформація з цього поля використовується для нарахування надбавки за вислугу років.

Підкатегорія. Зазначається інформація, наприклад, про підкатегорію посади державної служби. Необов’язкове для заповнення.

Ознака «Виконуючий обов’язки». Застосовується для призначення співробітника виконуючим обов’язки за посадою.

Умови праці. Зазначається інформація про умови праці – нормальні, шкідливі. Необов’язкове для заповнення.

Кваліфікаційна категорія. Зазначається кваліфікаційна категорія, яка присвоєна співробітнику за результатами атестації (не обов’язково для заповнення).

Персонал. Вказується група персоналу: промислово-виробничий чи непромисловий персонал (не обов’язково для заповнення).

Спецстаж. Зазначається вид спеціального стажу. В подальшому використовується для заповнення 7 таблиці Звіту по ЄСВ.

Ранг, звання. Інформація про ранг державної служби, посадової особи місцевого самоврядування, військове, спеціальне звання тощо.

Співробітник, який підготував наказ.

Табельний номер. Прізвище та посада працівника, який підготував наказ.

Наказ роздруковується по кнопці Друк (аналогічно як і Наказ на прийняття).

Related content